Najczęstsze pytania – Notofoto Studio – Fotografia ślubna – Rzeszów

Najczęstsze pytania

Bardzo miłym dla nas widokiem jest ikonka powiadomienia o nowych wiadomościach od Was i z niecierpliwością ich wyczekujemy. Jako fotografowie ślubni, wiemy ile czasu zajmuje naszym Parom Młodym załatwianie wszystkich tematów związanych z organizacją ślubu. Sami byliśmy w tej sytuacji całkiem niedawno i nasze wrażenia opisaliśmy TUTAJ.  Dzięki temu, mogliśmy zebrać najczęstsze pytania na jednej stronie.
Fotografia ślubna sprawia nam nieopisaną przyjemność dlatego, po poznaniu odpowiedzi na te najczęstsze pytania, zróbcie nam niespodziankę i zapytajcie nas o termin😉 

Co wchodzi w pakiet usług ślubnych?

Proponujemy Wam idealny pakiet wyselekcjonowanych zdjęć po autorskiej obróbce podkreślającej naturalne kolory. Jesteśmy duetem dlatego na Waszym weselu pojawimy się we dwoje. Zazwyczaj towarzyszymy Wam od przygotowań do oczepin. Dostajecie od nas galerię internetową w której znajdziecie Wasze idealne fotografie ślubne. Będziecie się nimi mogli niezwłocznie pochwalić Waszym bliskim w prosty sposób im ją udostępniając.

 

Jak długo trzeba czekać na zdjęcia?

Na obróbkę dajemy sobie czas 60 dni roboczych, jednak zawsze staramy się przesłać Wam galerię internetową już dwa-trzy tygodnie po ślubie, kiedy emocje są jeszcze świeże. Nie możemy obiecać, że nam się to uda, ale wiemy, że na pewno nie możecie się doczekać efektu końcowego, więc robimy, co w naszej mocy, żebyście się jak najmniej niecierpliwili…:)

 

Ile zdjęć dostaniemy?

Ilość zdjęć jest zależna od wielu czynników – długości naszej pracy, ilości gości na weselu, a także tego, czy zrealizujemy z Wami sesję plenerową w innym dniu. Zazwyczaj jest to minimum 500 wyselekcjonowanych zdjęć po obróbce.

 

Czy oddane zdjęcia będą po obróbce?

Wszystkie zdjęcia, które od nas dostaniecie będą po autorskiej obróbce.

 

Czy możemy dostać wszystkie, nawet nieobrobione zdjęcia?

Oddajemy tylko zdjęcia obrobione, po selekcji. Wybór zdjęć do obróbki jest najbardziej żmudną częścią naszej pracy – odrzucamy zdjęcia nieostre, powtarzające się i niekorzystne ujęcia. Pakiet zdjęć, który dostajecie to wszystkie dobre zdjęcia jakie zrobiliśmy.

 

Czy zawsze pracujecie w duecie?

Tak, zawsze fotografujemy w duecie. Na przygotowaniach rozdzielamy się – jedno z nas jedzie do Panny Młodej, drugie do Pana Młodego. Spotykamy się wtedy, kiedy Wy się spotykacie. Dzięki dwóm aparatom jednocześnie jesteśmy w stanie w ciągu całego dnia ślubnego być w dwóch miejscach jednocześnie. Poza tym, co dwa punkty widzenia, to nie jeden!;)

 

Jak wygląda kwestia płatności?

Po podpisaniu umowy pobieramy zadatek w wysokości 500 zł. 80% pozostałej płatności rozliczamy w dniu ślubu, 20% po przesłaniu Wam galerii internetowej.

 

Czy wykonujecie sesje narzeczeńskie?

Jak najbardziej zapraszamy na takie sesje! To świetna opcja, żeby przed Waszym dniem poznać się lepiej.

 

Kto wybiera zdjęcia do druku/do albumu?

Po otrzymaniu od nas galerii internetowej dajemy Wam czas na wybór ulubionych ujęć, które mamy wydrukować i zamieścić w albumie. Jeśli chcecie, żebyśmy sami dokonali wyboru, to dajcie nam znać – chętnie się tym zajmiemy.

 

Czy posiadacie pozwolenie na fotografowanie w kościołach?

Oboje jesteśmy po kursie fotografowania w trakcie ceremonii liturgicznych i posiadamy odpowiednie akredytacje potwierdzające ukończenie kursu. Jednak nie zdarzyło nam się jeszcze, że musieliśmy je pokazać.

 

Czy macie drona?

Wszystkie zdjęcia, które znajdziecie w naszym portfolio zostały wykonane bez użycia drona. Na razie nie planujemy zakupu takiego sprzętu.

 

Czy jest możliwość, żebyście nagrali nam krótki teledysk ślubny?

Aktualnie zajmujemy się tylko fotografią. Filmowanie wolimy zostawić profesjonalistom.

 

Co jeśli któreś z Was zachoruje przed naszym ślubem?

Jeszcze taka sytuacja nam się nie zdarzyła i nic takiego nie planujemy. Zawsze pracujemy w duecie, także ryzyko, że oboje nie damy rady pojawić się na Waszym weselu jest mało prawdopodobne. W razie gdyby któreś nas mocno zaniemogło i było niezdolne do wykonania zdjęć (umówmy się, katar, bolące gardło, czy nawet gorączka to nie koniec świata), to wśród naszych znajomych, zaufanych fotografów znajdziemy zastępstwo. Wszystko na pewno wcześniej zostanie z Wami skonsultowane.

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS

Masz pytanie? Pomysł na niebanalną sesję fotograficzną? To świetnie! Napisz do nas, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA, Zasady prywatności Google i Warunki korzystania z usługi.
    Wróć na górę