Portfolio – Notofoto Studio – Fotografia ślubna – Przemyśl

Portfolio

Reportaż ślubny

Nasz reportaż ślubny to wyjątkowa historia o jakiej zawsze marzyliście. Dzięki naszemu niebanalnemu spojrzeniu i zamiłowaniu do naturalnych kolorów, Wasze zdjęcia będą stanowiły pamiątkę, którą będziecie mogli się chwalić przez długie lata. Jesteśmy obserwatorami i staramy się nie ingerować w bieg wydarzeń. Dokumentujemy zarówno najważniejsze momenty (takie jak przysięga, taniec, tort), jak i poboczne wątki. Skupiamy się jednak na Parze Młodej i najbliższych. Możliwość przebywania tak blisko naszych Par tego dnia jest dla nas zawsze emocjonująca i z radością realizujemy wszystkie ślubne zlecenia.

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami, które mogą Wam pomóc rozwiać wątpliwości jak Wasz reportaż ślubny będzie wyglądał. Jeśli chcecie się jeszcze czegoś dowiedzieć, to napiszcie do nas wiadomość.

Więcej
Okładka Reportaż ślubny
Okładka Sesje ślubne

Sesje ślubne

Przyjemne ciepło zachodzącego sierpniowego słońca, kojąca zieleń i hipnotyzujący szum liści a nawet metaliczny połysk przytłaczających drapaczy chmur – to wszystko nadaje magii naszym fotografiom. Sprawi też, że sesje ślubne z nami będą dla Was przyjemnym przeżyciem.

Sami nie lubimy spiętej atmosfery i sztywnych póz, więc zapomnijcie o tym! Dajcie się nam porwać na szybki plener za miasto, tam gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał, a wy poczujecie zew natury. Albo wybierzmy miejski klimat, wąskie uliczki, kolorowe graffiti i bajkowo oświetlone patio romantycznej restauracji.

Zaskoczmy siebie nawzajem i wybierzmy coś co zawsze chcieliście zrobić i my też nigdy nie robiliśmy!
Te sesje ślubne na pewno będą idealne dla Was! 

 

Więcej

Sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska to świetna opcja na rozkręcenie się przed obiektywem i poznanie nas bliżej. Dzięki sesji narzeczeńskiej nasza współpraca w dniu ślubu przebiega w lżejszej atmosferze – w końcu już się trochę znamy…:)

Wskoczycie w Wasze najwygodniejsze stroje, pojedziemy w Wasze ulubione miejsce i zrobimy Wam najfajniejsze zdjęcia przed Waszym ślubem!

Warto! Bo nie dość, że będziecie mieli piękną pamiątkę z czasów narzeczeńskich, to będziecie mogli ją wykorzystać już na Waszym ślubie w sposób jaki tylko chcecie. Fotografia w dużym formacie w drewnianej ramce witająca gości Waszego wesela? A może kubki lub magnesy z Wami jako prezent i podziękowanie dla nich? Sesja narzeczeńska to nie tylko sztywne pozy 😉 To przede wszystkim swoboda i mnóstwo uśmiechu!

Dajcie znać! – już się nie możemy doczekać! 

Więcej
Okładka Sesje narzeczeńskie
Okładka Gym sesje

Gym sesje

Jako stali bywalcy na siłowni (wiecie ile waży sprzęt fotograficzny?) nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności fotografowania wysportowanych sylwetek. Gymsesja ma na celu dokumentację Waszej świetnej formy, jest też wspaniałą pamiątką dla potomnych…;) Niech Was nazwa nie zmyli – gymsesje wykonujemy zarówno na siłowni, jak i w plenerze, w zależności od Waszych potrzeb. Chętnie zrealizujemy każdy ciekawy projekt fotograficzny związany z dbaniem o własną sylwetkę. Przebywanie z ludźmi lubiącymi sport zawsze ładuje nas pozytywną energią!

Więcej

Fotografia produktowa Rzeszów/Packshot

Dobry sklep internetowy nie istnieje bez dobrych zdjęć swoich produktów, które sprzedaje. Dzięki temu fotografia produktowa stała się prawdopodobnie najważniejszym aspektem zwiększającym sprzedaż w internecie. Fotografów produktowych w Rzeszowie stacjonuje wielu, a my stoimy w czołówce tej grupy. Profesjonalna fotografia produktowa i Packshoty w naszym wydaniu to wielka wartość dodana do Waszego sklepu w sieci. 

Indywidualne podejście, sumienność i kreatywność – to dla nas nie puste frazesy, a części układanki uzupełniające współpracę z Wami i satysfakcjonujący efekt końcowy. Na Waszych dobrych wynikach zależy nam w takim samym stopniu jak Wam. Przecież im większa sprzedaż tym więcej pracy dla nas. I właśnie to nas najbardziej cieszy, bo swoją pracę uwielbiamy i liczymy na nawał pracy fotograficznej

Wejdźcie, sprawdźcie nasze portfolio i skontaktujcie się z nami jak najszybciej! Nieważne czy jesteście z Rzeszowa czy z innego regionu Polski!

Więcej
Okładka Fotografia produktowa Rzeszów/Packshot

MASZ POMYSŁ NA NIETYPOWĄ SESJĘ?

NAPISZ DO NAS, A POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE POMYSŁY.

Wróć na górę