Oferta fotografii ślubnej rzeszów

Cześć! Tu Paulina i Maciejduet fotograficzny w pracy i duet małżeński w życiu. Razem spełniamy swoje i Wasze marzenia w fotografii od 2016 roku. Zdążyliśmy dzięki temu towarzyszyć naszym Parom Młodym w chwilach tak pięknych i wzruszających jak i wyciskających łzy ze śmiechu i radości. Bo – jeśli jeszcze nie wiecie, ale już przygotowujecie swoje wesele – nastawcie się na intensywne wrażenia, nawet jeśli tego nie planujecie.

My Wam pomożemy! Pojawimy się na Waszym ślubie i weselu, ale jednocześnie postaramy się być niewidoczni, przecież to Wy jesteście najważniejsi. Poznajcie naszą ofertę fotografii ślubnej.

Oferta fotografii ślubnej rzeszów

Chcemy stworzyć dla Was coś, czym będziecie cieszyć się nie tylko parę miesięcy po ślubie ale przez wiele lat po tym ważnym wydarzeniu. 

Chcemy, żeby Wasze dzieci  mogły się pochwalić swoim przyjaciołom, jak wspaniały ślub i wesele przygotowaliście, a Wasi wnuczkowie cieszyli się jak zgrabna była ich babcia i jak przystojny był ich dziadek w dniu ich ślubu.

Na Waszych zdjęciach oddamy magiczny klimat sali weselnej, którą w pocie czoła przystroiliście. Waszą dbałość o detale połączymy z naszą dbałością o Wasze zadowolenie. Na końcu dodamy nasze indywidualne spojrzenie żeby otrzymać niepowtarzalny zestaw wspomnień, który nie będzie leżał w Waszej szufladzie.

duet fotografów ślubnych notofoto studio

We dwójkę, łącząc nasze siły i umiejętności, potrafimy być (a jakże!) w dwóch miejscach jednocześnie. Ma to według nas same zalety:

  • W trakcie przygotowań w dniu ślubu będzie dzieliła Was duża odległość? Pracujemy niezależnie; Paulina jest u Panny Młodej, Maciej u Pana Młodego, dlatego nie jest to dla nas żaden problem.
  • Pierwsze spojrzenie przed wyjściem na ceremonię ślubu potrafimy uchwycić z różnych perspektyw, z dwóch stron w jednym momencie.
  • Naszym pogodnym usposobieniem wprowadzamy pozytywną atmosferę, co jest wyjątkowo ważne w tak stresującym dla Was dniu.
  • Służymy radą i doświadczeniem – dla nas to nie jest pierwszy ślub w jakim uczestniczymy, dlatego chętnie podpowiemy z której strony przypiąć butonierkę, co zrobić żeby najlepiej wyjść na zdjęciach i czego nie robić w trakcie przysięgi 😉 
  • Nie ingerujemy w wydarzenia, nie reżyserujemy scen i w zasadzie… tak jakby nas nie było, ale jednak ciągle obserwujemy, polujemy na emocje, gesty, ulotne chwile.
  • Uchwycenie Świadka Sebastiana, kiedy robi pokaz break-dance dla nowej Teściowej swojego przyjaciela nie będzie już takie trudne.
  • Wasze wejście na ceremonię ślubu widoczne z balkonu na jednym zdjęciu, a jednocześnie pokazujące wasze uśmiechnięte twarze na drugim – też tak potrafimy. 

Nasze perspektywy również są inne! Maciej jest wyższy od Pauliny 😉

Najlepsza oferta fotografii ślubnej podkarpacie

Współpracując z nami, możecie być pewni jakości. Lubimy kiedy na zdjęciach wszyscy wyglądają dobrze, dlatego damy z siebie wszystko, żeby właśnie tak było. 

Uśmiechem i pozytywnym nastawieniem rozluźnimy gęstą atmosferę, a w razie potrzeby – posłużymy dobrą radą.

Uwielbiamy naturalność i staramy się nie ingerować w wydarzenia przed naszymi obiektywami. Dlatego właśnie całe piękno ulotnych momentów zachowamy na Waszych fotografiach ślubnych.

NAPISZ DO NAS - Oferta fotografii ślubnej - podkarpacie

Nie czekajcie, jeśli jeszcze się wahacie! Uwielbiamy dostawać e-maile, dlatego z niecierpliwością patrzymy na ikonkę powiadomień nowych wiadomości.  ślubnych.