Duet fotografów ślubnych – Rzeszów – Notofoto Studio Fotografia ślubna

O nas

PAULINA

Cześć! Mam na imię Paulina i jestem jedną drugą fotograficznego duetu Notofoto Studio. Od dawna pasjonuje mnie fotografia i w tym się spełniam. Gdy nie fotografuję, to robię zdjęcia naszym (i nie tylko) kotom. W wolnych chwilach prowadzę stronę notokoty.pl – tak, jestem kociarą. Nie lubię bezczynności, więc zawsze szukam sobie zajęcia. Kiedy już pozwolę sobie na chwilę odpoczynku, to z przyjemnością degustuję wina i nalewki stworzone przez Maćka. Cieszę się życiem! Wierzę w moc pozytywnego myślenia , kocham słońce, wiosnę i podróże.

Obraz 1
Obraz 2

MACIEJ

Uzupełnieniem duetu jestem ja, Maciej. Szerszą perspektywę lubię nie tylko w fotografii (chociaż portrety mrówek mi się podobają), ale poczytam też sobie czasem o psychologii i innych tematach leżących obok. A żebym się nie zanudził, to dobrym fantasy zapełnię sobie czas – czy to w wersji papierowej (Malowany Człowiek .), czy wygenerowanej w czasie rzeczywistym przez komputer (lubię gry komputerowe znaczy się).
Ostatnio bardzo relaksuje mnie też tworzenie własnych napojów alkoholowych i uprawianie roślin na balkonie. Jako chłopak z małej miejscowości pozamiejskiej coraz mocniej odczuwam zew natury.
I siłownię też lubię!

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS

Masz pytanie? Pomysł na niebanalną sesję fotograficzną? To świetnie! Napisz do nas, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA, Zasady prywatności Google i Warunki korzystania z usługi.
    Wróć na górę