PAULINA

 

Cześć! Mam na imię Paulina i jestem jedną drugą fotograficznego duetu Notofoto Studio. Od dawna pasjonuje mnie fotografia i w tym się spełniam. Gdy nie fotografuję, to robię zdjęcia naszym (i nie tylko) kotom. W wolnych chwilach prowadzę stronę notokoty.pl – tak, jestem kociarą. Od niedawna cieszę się też z bycia mamą.

Nie lubię bezczynności, więc zawsze szukam sobie zajęcia. Kiedy już pozwolę sobie na chwilę odpoczynku, to z przyjemnością degustuję wina i nalewki stworzone przez Maćka. Cieszę się życiem! Wierzę w moc pozytywnego myślenia , kocham słońce, wiosnę i podróże.

MACIEJ

Uzupełnieniem duetu jestem ja, Maciej. Szerszą perspektywę lubię nie tylko w fotografii (chociaż portrety mrówek mi się podobają), ale poczytam też sobie czasem o psychologii i innych tematach leżących obok. A żebym się nie zanudził, to dobrym fantasy zapełnię sobie czas – czy to w wersji papierowej (Malowany Człowiek), czy wygenerowanej w czasie rzeczywistym przez komputer (lubię gry komputerowe znaczy się).

Ostatnio bardzo relaksuje mnie też tworzenie własnych napojów alkoholowych i uprawianie roślin na balkonie. Jako chłopak z małej miejscowości pozamiejskiej coraz mocniej odczuwam zew natury.
I siłownię też lubię!