Oferta – Notofoto Studio – OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Oferta

Oferta fotografii ślubnej – Rzeszów

Cześć! Tu Paulina i Maciej – duet fotograficzny w pracy i duet małżeński w życiu 🙂 Razem spełniamy swoje i Wasze marzenia w fotografii ślubnej już 5 lat. Zdążyliśmy dzięki temu towarzyszyć naszym Parom Młodym w chwilach tak pięknych i wzruszających jak i wyciskających łzy ze śmiechu i radości. Bo – jeśli jeszcze nie wiecie, ale już przygotowujecie swoje wesele – nastawcie się na intensywne wrażenia, nawet jeśli tego nie planujecie 😉 
My Wam pomożemy! Pojawimy się na Waszym ślubie i weselu, ale jednocześnie postaramy się być niewidoczni, przecież to Wy jesteście najważniejsi. Poznajcie naszą ofertę fotografii ślubnej.

Piękna pamiątka na długie lata –

Chcemy stworzyć dla Was coś, czym będziecie cieszyć się nie tylko parę miesięcy po ślubie ale przez wiele lat po tym ważnym wydarzeniu. 
Chcemy, żeby Wasze dzieci  mogły się pochwalić swoim przyjaciołom, jak wspaniały ślub i wesele przygotowaliście, a Wasi wnuczkowie cieszyli się jak zgrabna była ich babcia i jak przystojny był ich dziadek w dniu ich ślubu.
Na Waszych zdjęciach oddamy magiczny klimat sali weselnej, którą w pocie czoła przystroiliście. Waszą dbałość o detale połączymy z naszą dbałością o Wasze zadowolenie. Na końcu dodamy nasze indywidualne spojrzenie żeby otrzymać niepowtarzalny zestaw wspomnień, który nie będzie leżał w Waszej szufladzie.

Duet fotografów ślubnych – Notofoto Studio

We dwójkę, łącząc nasze siły i umiejętności, potrafimy być (a jakże!) w dwóch miejscach jednocześnie. Ma to według nas same zalety:

  • uchwycenie Świadka Sebastiana, kiedy robi pokaz tańca break-dance dla nowej Teściowej swojego przyjaciela nie będzie już takie trudne.
  • Wasze wejście na ceremonię ślubu widoczne z balkonu na jednym zdjęciu, a jednocześnie pokazujące wasze uśmiechnięte twarze na drugim – też tak potrafimy. 
  • Nasze perspektywy również są inne! Maciej jest wyższy od Pauliny 😉

 

Najlepsza oferta fotografii ślubnej – Podkarpacie

Współpracując z nami, możecie być pewni jakości. Lubimy kiedy na zdjęciach wszyscy wyglądają dobrze, dlatego damy z siebie wszystko, żeby właśnie tak było. Uśmiechem i pozytywnym nastawieniem rozluźnimy gęstą atmosferę, a w razie potrzeby – posłużymy dobrą radą.
Uwielbiamy naturalność i staramy się nie ingerować w wydarzenia przed naszymi obiektywami. Dlatego właśnie całe piękno ulotnych momentów zachowamy na Waszych fotografiach ślubnych.

 

Napisz do nas – Wolne terminy 2021 – Oferta fotografii ślubnej

Nie czekajcie, jeśli jeszcze się wahacie! Uwielbiamy dostawać e-maile, dlatego z niecierpliwością patrzymy na ikonkę powiadomień nowych wiadomości. 

Napiszcie do nas i zapytajcie o swój termin. 

 

 

Reportaż z dnia ślubu
Sesja ślubna
Sesje narzeczeńskie
Gym sesje

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS

Masz pytanie? Pomysł na niebanalną sesję fotograficzną? To świetnie! Napisz do nas, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.
    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA, Zasady prywatności Google i Warunki korzystania z usługi.
    Wróć na górę