Portfolio – Notofoto Studio

Portfolio

Reportaż ślubny

W trakcie dnia ślubu towarzyszymy Wam od przygotowań do oczepin. Jesteśmy obserwatorami i staramy się nie ingerować w bieg wydarzeń. Tworząc nasz reportaż ślubny, dokumentujemy zarówno najważniejsze momenty (takie jak przysięga, taniec, tort), jak i poboczne wątki. Skupiamy się jednak na Parze Młodej i najbliższych. Możliwość przebywania tak blisko naszych Par tego dnia jest dla nas zawsze emocjonująca i z radością realizujemy wszystkie ślubne zlecenia.

Więcej
Okładka Reportaż ślubny
Okładka Sesje plenerowe

Sesje plenerowe

Sesje ślubne zazwyczaj wykonujemy na łonie natury – w górach, lasach, parkach, zamkach, czy przy jeziorach, ale zdarzają nam się także sesje w miejskim stylu. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Chętnie realizujemy pomysły naszych Par, ale jeśli nie macie pomysłu na Wasz plener, to z przyjemnością podpowiemy. Mamy sprawdzone miejsca, które zawsze zachwycają nas tak samo i chętnie porwiemy Was tam na sesję!:)

Więcej

Sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska to świetna opcja na rozkręcenie się przed obiektywem i poznanie nas bliżej. Bardzo polecamy tę opcję naszym Parom. Dzięki sesji narzeczeńskiej nasza współpraca w dniu ślubu przebiega w lżejszej atmosferze – w końcu już się trochę znamy…:) Sesje narzeczeńskie zazwyczaj realizujemy w plenerze, ale chętnie też wykonamy zdjęcia narzeczeńskie w stylu lifestyle’owym, np. w mieszkaniu, czy pokoju hotelowym. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje!

Więcej
Okładka Sesje narzeczeńskie
Okładka Gym sesje

Gym sesje

Jako stali bywalcy na siłowni (wiecie ile waży sprzęt fotograficzny?) nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności fotografowania wysportowanych sylwetek. Gymsesja ma na celu dokumentację Waszej świetnej formy, jest też wspaniałą pamiątką dla potomnych…;) Niech Was nazwa nie zmyli – gymsesje wykonujemy zarówno na siłowni, jak i w plenerze, w zależności od Waszych potrzeb. Chętnie zrealizujemy każdy ciekawy projekt fotograficzny związany z dbaniem o własną sylwetkę. Przebywanie z ludźmi lubiącymi sport zawsze ładuje nas pozytywną energią!

Więcej

MASZ POMYSŁ NA NIETYPOWĄ SESJĘ?

NAPISZ DO NAS, A POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE POMYSŁY.

Wróć na górę