Sesja świąteczna w plenerze – Rzeszów

Święta to piękny czas, który co roku z przyjemnością wykorzystujemy na sesje zdjęciowe. Bardzo lubimy łapać ten klimat na zdjęciach z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że jest magicznie! Wszechobecne światełka, dużo, dużo kolorów, unoszący się w powietrzu zapach mrozu, pierników i grzanego wina… Trudno tego nie kochać. Jest to też czas bardzo ulotny, dlatego podwójnie go doceniamy. Dla nas sesja świąteczna w plenerze to zawsze powód do radości i ekscytacji. Choć wracamy z tych sesji przemarznięci, to w sercach mamy dużo ciepła. Chcemy się więc dzisiaj z Wami podzielić świątecznymi kadrami plenerowymi, które wykonaliśmy w Rzeszowie i okolicach.

Sesja świąteczna w plenerze

Sesja świąteczna w plenerze - Bacówka Radawa & SPA

W dzisiejszych czasach nietrudno o piękny, świąteczny plener. Klimatyczne miejsca, takie jak Bacówka Radawa & SPA wychodzą nam naprzeciwko i stwarzają możliwość wykonania pięknych fotografii w ich świątecznym miasteczku. Możemy wykorzystać tu zarówno plener, jak i fantastyczne wnętrza Bacówki, takie jak świąteczna oranżeria, czy wyjątkowa szklarnia (o każdej porze roku specjalnie zaaranżowana). Jedyne, co nasi modele muszą przygotować, to ciepłe i wygodne stroje.  Reszta dzieje się sama!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Rzeszowie

Co roku w większych i mniejszych miastach można odwiedzać przepiękne jarmarki bożonarodzeniowe. Jest to wyjątkowe miejsce na stworzenie zdjęć w świątecznym klimacie. Mamy dużo przestrzeni, a nasze fajne pary i wesołe rodzinki mają dużo swobody, żeby poczuć się naturalnie. Dzięki czemu sesja staje się przyjemnym spacerem po mieście z kubkiem grzanego wina. Nie jesteśmy zwolennikami sztywnych póz i wyuczonych min, więc taka naturalność bardzo nam pasuje. 

Przed naszymi świątecznymi obiektywami chętnie gościmy zarówno całe rodziny z dziećmi, jak i pary, czy osoby chętne na sesje portretowe. Ba! Sami sobie z przyjemnością wykonujemy takie zdjęcia jak tylko mamy na to czas. Grudzień mija w zastraszającym tempie, więc zawsze na niego z niecierpliwością czekamy. Jednocześnie, zawsze jak się kończy, to pozostawia niedosyt…

Psst! Bądźcie z nami na bieżąco: facebook/instagram

A więcej sesji znajdziecie u nas na blogu.