Wesele w Hotelu Sokół – elegancko i z klasą

Lubimy wrześniowe wesela. Pogoda we wrześniu jest zazwyczaj naprawdę idealna! Nie jest ani za gorąco, ani za zimno – końcówka lata sprzyja zabawie. Toteż bardzo cieszyliśmy się na wesele w Hotelu Sokół, które Ania z Dominikiem fantastycznie zorganizowali od A do Z. Z Parą Młodą znaliśmy się już wcześniej, więc z jeszcze większą radością jechaliśmy na to zlecenie! 

Eleganckie wesele w Hotelu Sokół w Łańcucie – od kuchni

To było nasze pierwsze (i jak się później okazało – nie ostatnie) wesele w Hotelu Sokół w Łańcucie. Miejsce nas urzekło! Elegancki hotel, klimatyczna pergola i te duże okna w pokojach – idealnie…:) 

Para Młoda przygotowywała się w oddzielnych pokojach hotelowych. Pogoda sprzyjała – było cudownie ciepło! Atmosfera – choć oczywiście dało się wyczuć wszechobecną ekscytację – była luźna i wesoła. Kiedy dojechaliśmy do kościoła, okazało się, że… nie ma prądu! Przez kilkanaście minut byliśmy pewni, że msza będzie odprawiana przez… megafon! Ale nasz Pan Młody pomógł opanować sytuację i ostatecznie wszystkie mikrofony działały jak należy…;) Pomimo małego opóźnienia, dobre humory nie opuszczały Ani i Dominika, ani ich Gości. 

Po powrocie do Hotelu Sokół i po pysznym obiedzie, impreza rozkręciła się na dobre. O oprawę muzyczną zadbał Zespół Rifformacja – wielkie wow! Zespół co chwilę zaskakiwał Gości, fantastycznymi strojami i wyjątkowymi interpretacjami znanych piosenek. Pierwszy raz mieliśmy też okazję fotografować pokaz tańca brzucha w wykonaniu jednej z wokalistek. Rewelacja! 

Sesja w dniu ślubu? Jesteśmy na tak!

Coraz chętniej wykonujemy sesje w dniu ślubu. Tak więc z przyjemnością przystaliśmy na pomysł Ani i Dominika, żeby wykonać mini sesję w trakcie ich wesela. Okolica Hotelu Sokół w Łańcucie daje spore pole do popisu, więc nawet nie musieliśmy nigdzie jechać. 15 minut w zupełności wystarczyło na stworzenie pamiątkowych kadrów. Poza tym, dzięki małej sesji, Para Młoda miała chwilę na złapanie oddechu i nacieszenie się sobą w tym wyjątkowym i jednocześnie nieco szalonym dniu…:) 

wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokółwesele w hotelu sokół
wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół wesele w hotelu sokół

Lokal – Hotel Sokół Wellness and SPA w Łańcucie 

Suknia – Maybee Atelier

Dekoracje – Ślub jak marzenie

 Oprawa muzyczna – Rifformacja 

Psst! Bądźcie z nami na bieżąco: facebook/instagram

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x